⚡️  ضوابط مهم و راهنمای ثبت نام اعتباری محصولات ایران خودرو ⚡️

با سلام و احترام ؛ بدینوسیله به اطلاع مشتریان محترم می رسانیم ، شرایط فروش اعتباري محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/09/06 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح شرایط ذیل ارائه می گردد :

شرایط و توضیحات فروش اعتباري :

1 – در این روش فروش صرفا ” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که دارای چک هاي طرح ” سامانه صیاد “ بوده  و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت ، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم ، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتري به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

2 – چک باز پرداخت اقساط صرفا از مشتري صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث ( اقوام درجه یک ، دو و …) وجود ندارد . ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

3 –  فک رهن سند خودرو و تسویه زودتر از موعد چک ها در این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود .

4 – ظرفیت ثبت نام براي هر کد ملی ، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد

5 – در این بخشنامه ثبت نام براي افراد بالاي 18 سال امکان پذیر می باشد.

6 – دارا بودن گواهینامه و  ارائه به نمایندگی الزامیست .

6 – مشتریانی که در 18 ماه گذشته در شرکت هاي ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی باشند .

مدارك مورد نیاز

1 – پرینت حساب جاري متقاضی (30 گردش آخر) با مهر بانک

2 – کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی

3- گواهینامه رانندگی متقاضی

4 – گواهی امضاء محضري متقاضی

5 – وکالت نامه فک پلاک ( نمونه وکالت نامه در پایین این صفحه قرار دارد )

مراحل انجام کار :

1 – مشتریان محترم جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو esale.ikco.ir مراجعه نمایند و پس از واریز وجه قرارداد ، جهت انجام سایر مراحل انجام خرید و تحویل مدارك می بایستی به نمایندگی ایران خودرو بیک خراسانی مراجعه نماید.

2 – با توجه به محدودیت خرید از کارت های عابر بانک تا سقف 50 میلیون تومان ، می بایست پس از پرداخت وجه اولیه ( 50 میلیون تومان ) و دریافت ردیف قرارداد ، از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو « بخش میز کار مشتري » حداکثر تا پایان وقت اداري دو روزکاري بعد از ثبت نام (48 ساعت) مابقی مبلغ پیش پرداخت را واریز نمایند ، در غیر این صورت قرارداد مذکور غیر فعال شده و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد .

3 –  پرداخت وجه به صورت خريد اینترنتی بوده و پس از ورود به درگاه بانک با وارد نمودن اطلاعات کارت شامل : شماره کارت ، رمز دوم كارت  CVV2 ,  و تاریخ انقضا نسبت به پرداخت مبلغ اقدام نمایید .

4 – چنانچه مشتري وجه پیش پرداخت را واریز نماید ولی به هر دلیلی اعتبار سنجی حساب جاری ایشان تایید نگردد وجه مشتري مسترد و مشتري در این خصوص هیچگونه ادعایی نخواهد داشت .

5 – مشتریان محترم حداکثر ظرف 72 ساعت پس از ایجاد قرارداد می بایستی نسبت به ارائه چک به نمایندگی اقدام نمایند در غیراین صورت قرارداد آنها یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد .

6 – چک دریافتی از مشتریان می بایست فاقد هرگونه قلم خوردگی و ظهرنویسی به منظور اصلاح مندرجات متن چک باشد.

7 – چک ها باید حتما ” از حسابهاي سامانه صیاد آنلاین مانند : سپهر، سیبا، همراه، جام، جاري طلایی، مهر و مهرگستر، فراگیر یا سحر، حسابهاي بانک مسکن جاري متمرکز که با شماره 1300 شروع می شود و یا کلیه بانکهاي خصوصی کشور، صادر گردند.

8 – با توجه به اینکه وصول وجه چک ھای موضوع قرارداد بصورت مکانیزه و از طریق سیستم کلرینگ بانکی در ساعات اولیه بامداد روزسررسید صورت می پذیرد لذا مشتریان مکلفند یک روز قبل ازسررسید چک ھای ارسالی نسبت به تامین موجودي مورد نیاز خود اقدام نمایند.

9 – درصورت عدم برداشت وجه چک ھای موضوع قرارداد مشتري تعهد می نماید به منظور اجتناب از تعلق جرایم و بروز مشکلات احتمالی مراتب عدم برداشت را پس از گذشت حداکثر10روز کاري از زمان سر رسید چک، ازشرکت ایران خودرو پیگیري نماید و نسبت به پرداخت مبلغ چک پرداخت نشده اقدام نماید.

10 – در صورت عدم وصول چک ها در زمان سررسید ، شرکت ایران خودرو ضمن اقدام حقوقی ، وفق تعهدنامه و اخذ خسارت دیرکرد و هزینه وصول عمل خواهد کرد و گارانتی و کارت طلایی کلیه خودروهاي مذکور را از درجه اعتبار ساقط خواهد کرد.

11 – در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت ، امکان تغییر زمان چک ها وجود ندارد و صرفا سود تاخیر پرداخت می شود . سود تاخیر معادل 30 % سالیانه به ازاي مبالغ پرداختی مشتري می باشد .

12 – چک هاي اقساط خودرو باید در محل نمایندگی و در حضور نمایندگی فروش صادر شود.

13 – اسناد و شناسنامه خودروي واگذاري با شرایط فروش فوري اعتباري ، به نام مشتري و در رهن شرکت ایران خودرو قرار می گیرد .

14 – در این بخشنامه ، تنظیم صلحنامه قابل اجرا نیست.

15 – هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهاي قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتري خواهد بود.

16 – خودروهاي این بخشنامه ، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود .

17 – خودروهاي با شرایط اعتباري تا زمان وصول کامل چک ها، مجوز خروج از کشور را ندارند .

18 – شركت ایران خودرو با هدف كنترل و تنظیم بازار و اختصاص خودرو به مصرف كنندگان نهائی و واقعی محدودیت هایی که در ابتدای بخشنامه ذکر شد اعمال كرده است ، بنابراین ثبت نام جهت محصولات ایران خودرو  به صورت غيرحضوري و ازطريق مراجعه به سايت فروش اینترنتی شرکت ايران خودرو به نشاني  https://esale.ikco.ir صورت می پذیرد و نمایندگی های مجاز شركت ایران خودرو در خصوص این شرایط ثبت نام ، با یك مشتری عادی هیچ تفاوتی ندارند.

⚠️ در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ، ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد ⚠️

راهنمای ثبت نام فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

لطفا جهت مطالعه مطلب روی لینک زیر کلیک فرمایید 👇

http://beykkhorasani.com/?p=11648

از همراهی شما سپاسگزاریم